Rüyada baba evi görmek

Binevş Z.(35) - Aydın sordu : "rüyada baba evi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada baba evi görmek, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, dünyalığa gelecek artışa, bereketli yarınlara, bol gelire, yüksek mertebeye çıkacağına, getirili işlere, şöhrete ulaşılacağına, yakında duyulacak mutlu edici haber almaya, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, zahmetsiz elde edilen ganimete işaret eder. Olumsuz anlamda mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, korkuya başına gelmesine, sıhhatin yitirileceğine, zararlı bir kişiye, sıkıntılı hayata işarettir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu berekete, yenilgiden sonra özlediği başarıya, zorluklara göğüs gererek ulaştığı şana, zamanla kavuştuğu iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada baba evi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada baba evi görmek
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba evi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.