Rüyada baba eli tutmak

Fikriye U.(45) - Tekirdağ sordu : "iyi günler, Bana kalırsa yazılmış en ayrıntılı rüya yorumu web sitesi ruyadanegormek. rüyada baba eli tutmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba eli tutmak, eli açık insana, faydalı uğraşlar yapacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, servete, yüksek kısmete, şana erişmeye, hayali kurulan bir mutluluğa, içten davranan orta yaşlı insana, alın teriyle elde edilen ziynete, güvende olmaya delalettir. Aynı zamanda ferahının bozulacağına, yoksulluğa, ticari zarara, yalancı düşmana, kıymet yitirmeye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu beceriye, uğraşarak kazandığı şana, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu galibiyete delalettir.

"Rüyada baba eli tutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada baba eli tutmak
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba eli tutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.