Rüyada baba eli görmek

Canpolat V.(38) - Mersin sordu : "Merhaba. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor ancak rüyada baba eli görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada baba eli görmek, işyerinde terfiye, iyi şansa, getirili uğraşlara gireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, taleplerin hayata geçeceğine, gelirin temiz olmasına, bonkör insana, istenilen bir birlikteliğe, sevince, paraya gelecek berekete, dostlarla refah içinde geçecek ömre yorulur. Aynı zamanda içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, maddi zorluğa, sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, kötülük görülmesine delalet eder. Farklı düşünen yorumcular şöyle dediler: Bu sıkıntılarının sonunda istediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği zafere, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği kazanca, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği servete delalet eder.

"Rüyada baba eli görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada baba eli görmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba eli görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.