Rüyada baba duası

Ahmet İ.(46) - Gaziantep sordu : "rüyada baba duası yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada baba duası, rahatlamaya, güzel gelire, şöhrete sahip olunacağına, zahmetsiz elde edilen kazanca, faydalı işlere, hayali kurulan bir geleceğe, zengin memura, sözüne sadık duracağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, tertemiz ganimete işarettir. Ender olarak da korktuğundan emin olunacağına, ticaret alanında sıkıntıya, düşmanlık görülmesine, huzurunun bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu temiz rızka, sıkıntılarının sonunda ulaştığı zafere, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra kazandığı refaha delalet eder.

"Rüyada baba duası" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada baba duası
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba duası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.