Rüyada baba dua

Şuayıp Ö.(44) - Adana sordu : "Üç dört gün önce rüya gördüm. rüyada baba dua açıklar mısınız? "

Rüyada baba dua, sevince erişileceğine, güç sahibi olmaya, kazançlı günlere, arzuların yerine geleceğine, zenginliğe, uzun ömre, birikmiş nimete, işte mertebeye geleceğine, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici habere, faydalı işler gerçekleştireceğine, eşiyle birlikte eğlenmeye delalettir. Olumsuz anlamda ticari kayba, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, huzuru kaybetmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sevimsiz vaziyete gelmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu başarıya, cefa ile birlikte ulaştığı mala, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı müjdeye, yenilgiden sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada baba dua" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada baba dua
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dua" yazısı izinsiz kopyalanamaz.