Rüyada baba dövmek

Abdullah V.(27) - İzmir sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde var ama rüyada baba dövmek açıklar mısınız? "

Rüyada baba dövmek, dostlarla gülmeye, düşkünlükten sıyrılmaya, sözlerin tutulacağına, hayali kurulan bir ilişkiye, arzuların hayata geçeceğine, mutluluğa, duygusal hayatın iyi olacağına, iyi talihe, ikili ilişkilerde mutluluğa, sağlıklı yaşamaya, feraha kavuşmaya yorulur. Kimi zaman da sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, sıhhatin kötüleşeceğine, saklanansırların ortaya çıkacağına, kötü huylu yabancı eliyle zarar görmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye delalet eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya ümitsizlikten sonra umduğu şana, zahmet çekerek düşlediği iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu rahata, sıkıntılarının sonunda düşlediği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada baba dövmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada baba dövmek
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dövmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.