Rüyada baba dövmek görmek

Yakup B.(45) - Konya sordu : "rüyada baba dövmek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba dövmek görmek, mutluluğa kavuşmaya, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, becerili bir kimseye, mutluluk dolu geleceğe, sevinmeye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, hak edilmiş paraya, sağlıklı hayata, şöhrete kavuşulacağına, duygusal yükü bulunan kişiden uzak durulacağına yorulur. Bazen de iş kaynaklı sıkıntıya, kötülükten emin olunacağına, sevimsiz hale düşmeye, ticaret alanında zarara, korkulanın olmasına yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle dediler: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek özlediği hayra, umudunu kestikten sonra özlediği şöhrete , meşakkatle hayalini kurduğu servete, cefa çektikten sonra özlediği müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada baba dövmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda merak ettikleriniz

rüyada baba dövmek görmek
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dövmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.