Rüyada baba diyen bebek

Elif U.(45) - İstanbul sordu : "Selam, Rüya tabirlerinizi uzun zamandır dikkatle takip ediyorum. Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler sitenizde bulunuyor ancak rüyada baba diyen bebek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba diyen bebek, verdiği sözüne bağlı olacağına, hüner sahibi bir insana, bereketli zamanlara, mutluluğa kavuşmaya, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, külfetsiz kazanılan paraya, hayırlı dosta, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına, yüksek ticari kazançlara, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya işaret eder. Ender olarak da acımasız bir tanıdığa, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, hilekar bir akrabaya, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların meydana dökülmesine işarettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek istediği mala, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu şana, mağlubiyetten sonra düşlediği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda istediği şana delalet eder.

"Rüyada baba diyen bebek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada baba diyen bebek
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada baba diyen bebek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.