Rüyada baba diye seslenmek

Muazzez V.(25) - İstanbul sordu : "Merhaba. rüyada baba diye seslenmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada baba diye seslenmek, maddi yükü bulunan dosttan uzak durulacağına, emniyetli olmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, gelirin kazançlı olmasına, mutluluğa kavuşmaya, verimli işler yapacağına, yağmura, verilen sözün yerine getirileceğine, samimi yaşlı akrabaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, salih arkadaşa yorulur. Ender olarak da sıkıntıya yaşama, hilekar kişiye, ticaret alanında sorunlara, üzülmeye, korkulanın gerçekleşmesine işaret eder. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya cefa ile birlikte umduğu rahatlığa, başarısızlıktan sonra düşlediği daha çok kazanca, sıkıntıyla umduğu az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği galibiyete işarettir.

"Rüyada baba diye seslenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada baba diye seslenmek
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba diye seslenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.