Rüyada baba diye bağırmak

Mesut Ü.(39) - Aydın sordu : "rüyada baba diye bağırmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada baba diye bağırmak, üne sahip olmaya, dingin olacağına, sağlıklı yaşamaya, işyerinde terfiye, vefakar akrabaya, zengin kadına, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, mutluluğa kavuşmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, görgülü orta yaşlı kadına, hayırlı işler ile meşgul olacağına yorulur. Kimi zaman da maddi zorluğa, ticaret alanında zarara, sırların ortaya çıkmasına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, ticaret nedeniyle üzüntüye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak umduğu haysiyete, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen itibarlı mertebeye, sıkıntı çekerek gözlediği feraha, zorlanarak kavuştuğu huzura işarettir.

"Rüyada baba diye bağırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada baba diye bağırmak
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba diye bağırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.