Rüyada baba demek

Şanlı D.(20) - Kocaeli sordu : "rüyada baba demek yorumlar mısınız? "

Rüyada baba demek, iyi uğraşlara, önemli güce, anlayışlı genç kişiye, karmaşadan uzak olacağına, memuriyette makama geleceğine, sözlerin yerine getirileceğine, hak edilmiş zenginliğe, elinden her iş gelen bir insana, güvende yaşamaya, mutluluğu bulmaya, yakında duyulacak memnun edici haber duymaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda korkulanın olmasına, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, cimri bir yöneticiye, düşmanından emin olunacağına, dara düşmeye işarettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya meşakkatle umduğu rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu temiz kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda istediği hayra, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu güce delalet eder.

"Rüyada baba demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada baba demek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.