Rüyada baba dayağı

Oral İ.(27) - Malatya sordu : "Bir gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada baba dayağı açıklar mısınız? "

Rüyada baba dayağı, kısa zamanda alınacak sevindirici havadis öğrenmeye, büyük mevkiye çıkılacağına, malın hayırlı olacağına, vefakar evlada, hak edilen güce ulaşmaya, emniyetli kalmaya, yağmura, ikili ilişkilerde mutluluğa, şana erişileceğine, düşkünlükten uzak durmaya, hayırlı uğraşlara yorulur. Aynı zamanda üzülmeye, rahatı yitirmeye, parasal zorluğa, fenalığını saklayan düşmana, korkuya başına gelmesine işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı sonrasında umduğu daha sağlıklı bir hayata, zorlukla birlikte özlediği beceriye, ümitsizlikten sonra ümit ettiği şöhrete , çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen şöhrete delalet eder.

"Rüyada baba dayağı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada baba dayağı
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dayağı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.