Rüyada baba dayağı yemek

Emrah L.(23) - Muş sordu : "Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada baba dayağı yemek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada baba dayağı yemek, arzuların gerçekleşeceğine, büyük kuvvete ulaşmaya, emniyette yaşamaya, kazancın kazançlı olmasına, hayırlı akrabaya, verdiği sözü yerine getirmeye, sevineceğine, yararlı işler yapacağına, iyi kısmete, mülke gelecek fazlalığa, alın teriyle kazanılan paraya delalet eder. Bunlarla birlikte fena huylu bir amir eliyle fenalık görmeye, yalancı amire, zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, sıkıntılı hayata yorulur. Bazı rüya yorumcuları derler ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, cefa ile birlikte hasret duyduğu haysiyete, cefa çektikten sonra kavuştuğu mala, zahmet çekerek ümit ettiği nimete işaret eder.

"Rüyada baba dayağı yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada baba dayağı yemek
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dayağı yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.