Rüyada baba dayağı görmek

Abducelil Y.(43) - Manisa sordu : "iyi akşamlar; Web sitenizi uzun zamandır gün aşırı takip ediyorum. rüyada baba dayağı görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada baba dayağı görmek, feraha, bol talihe, külfetsiz kazanılan rızka, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, sözünü yerine getireceğine, elinden her iş gelen bir kişiye, aşk hayatında huzura, güzel işlere, düşkünlükten feraha çıkmaya, imrenilen bir geleceğe, sağlığa yorulur. Ender olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, kötü niyetli yabancı eliyle fenalık görmeye, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, maddi probleme, huzuru yitirmeye işarettir. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği berekete, sıkıntı sonrasında elde ettiği hayra, cefa çekerek kazandığı toplu mala, umudunu kestikten sonra kavuştuğu mala delalet eder.

"Rüyada baba dayağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile ilgili merak edilenler

rüyada baba dayağı görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba dayağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.