Rüyada baba cinsel organı görmek

Mevlüt Z.(22) - Kayseri sordu : "rüyada baba cinsel organı görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada baba cinsel organı görmek, huzur bulmaya, üne sahip olmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, vefakar akrabaya, gönül ilişkilerinde feraha, zengin kimseye, maddiyata gelecek fazlalığa, getirili işler yapacağına, büyük güce ulaşmaya, sevince ermeye, isteklerin yerine geleceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, fena niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, değer düşmesine, sıkıntılı yaşama delalettir. Bazı durumlar için de alimler dediler ki: Görülen rüya uğraşarak istediği müjdeye, zorlukların ardından gözlediği servete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra istediği iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada baba cinsel organı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada baba cinsel organı görmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba cinsel organı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.