Ruyada baba cenazesi

Hüseyın D.(29) - Çanakkale sordu : "ruyada baba cenazesi açıklayabilir misiniz? "

Ruyada baba cenazesi, bol gelire, zengin aile ferdine, yararlı işler yapacağına, parasal külfeti olan insandan uzak durmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, yakın zamanda öğrenilecek iyi değişimlere, emniyette olmaya, külfetsiz elde edilen paraya, paranın bereketli olacağına, hüner sahibi bir kimseye delalettir. Kimi zaman da düşmanlığını saklayan tanıdığa, değer yitirmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntıya düşmeye, rahatının bozulacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu ümitsizlikten sonra kazandığı hayra, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu yüksek mertebeye, cefa ile birlikte kavuştuğu haysiyete, zorlukları aşarak hak ettiği ganimete delalettir.

"Ruyada baba cenazesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile alakalı en sık sorulanlar

ruyada baba cenazesi
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Ruyada baba cenazesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.