Rüyada baba cenazesi görmek

Emine O.(30) - Manisa sordu : "Sitenizi uzun zamandır dikkatle inceliyorum. 2 gece önce rüya gördüm. rüyada baba cenazesi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada baba cenazesi görmek, yetenekli bir kimseye, gelire gelecek berekete, cömert kimseye, temiz servete, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, hatrı sayılır güce, yüksek mevkiye çıkacağına, sevince ermeye, şöhrete ulaşmaya, dostlarla birlikte yaşamaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye işarettir. Başka görüşlere göre de çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, kötülük görülmesine, sıkıntıya yaşama, kötü niyetli bir yönetici tarafından zarar görmeye, korktuğundan emin olmaya işarettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek elde ettiği mevkiye, zamanla ümit ettiği haysiyete, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu ferahlığa, zamanla kavuştuğu ferahlığa delalettir.

"Rüyada baba cenazesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada baba cenazesi görmek
  • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba cenazesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.