Rüyada baba bedduası

Adem L.(42) - Trabzon sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar burada yer buluyor ama rüyada baba bedduası yorumlar mısınız? "

Rüyada baba bedduası, getirili işlere, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, hak edilen kuvvete ermeye, gelire gelecek bolluğa, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, maddi yükü olan dosttan kurtulmaya, hayırlı akrabaya, isteklerin gerçekleşeceğine, beceri sahibi bir kimseye, görgülü genç yabancıya işaret eder. Bunlarla birlikte korkuya gerçekleşmesine, ticaret alanında problemlere, parasal zorluğa, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, maddi zorluğa delalet eder. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu meşakkatle hasret duyduğu kazanca, uğraş vererek istediği itibara, sıkıntı sonrasında elde ettiği mutluluğa, cefa çektikten sonra kavuştuğu saygınlığa işarettir.

"Rüyada baba bedduası" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada baba bedduası
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba bedduası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.