Rüyada baba ayağı öpmek

Hatice Z.(30) - Gümüşhane sordu : "Fikrimce yazılmış en kapsamlı rüya yorumu internet sitesi burada. Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar web sitenizde var ama rüyada baba ayağı öpmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada baba ayağı öpmek, helal paraya, kazançlı geleceğe, merhametli dosta, güzel talihe, külfetsiz kazanılan kazanca, hayırlı uğraşlara, yeminine bağlı durulacağına, getirili yatırımlar yapacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, hayali kurulan bir eşe, sıcakkanlı genç tanıdığa yorulur. Aynı zamanda içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına, kötülük görmeye, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, iyi hali yitirmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu zamanla hak edilen varlığa, başarısızlıktan sonra elde ettiği refaha, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği şana, umudunu kestikten sonra beklediği haysiyete delalettir.

"Rüyada baba ayağı öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada baba ayağı öpmek
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka yorumdan rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba ayağı öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.