Rüyada baba anneyi dövmek

Erdal Y.(23) - Samsun sordu : "rüyada baba anneyi dövmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada baba anneyi dövmek, imrenilen bir geleceğe, refah dolu geleceğe, verdiği sözünü yerine getirmeye, ferahlığa, sevince kavuşulacağına, getirili atılımlar içinde bulunacağına, finansal yükü bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, mutlu olmaya, getirili işlere, rızkın bereketli olmasına, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici haber duymaya delalettir. Ender olarak da sıkıntılı yaşama, korktuğundan emin olmaya, sağlığın kötüleşeceğine, fena niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, değer yitirmeye işaret eder. Kimi rüya tabircileri dediler ki: Bu cefa ile birlikte hak ettiği zafere, sıkıntıya düşerek özlediği mülke, hatalarının ardından umduğu şöhrete , sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği rahatlığa işarettir.

"Rüyada baba anneyi dövmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada baba anneyi dövmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba anneyi dövmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.