Rüyada baba anneyi aldatması

Nuri C.(46) - Mersin sordu : "rüyada baba anneyi aldatması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba anneyi aldatması, malın hayırlı olmasına, faydalı uğraşlara, eli açık yabancıya, ticari kazancı yüksek atılım gerçekleştireceğine, huzur bulmaya, planların yerine geleceğine, kuvvet sahibi olmaya, şöhrete ulaşmaya, vefakar çocuğa, samimi orta yaşlı insana, yetenekli bir insana delalet eder. Bazen de fenalığını gizleyen insana, değer yitirmeye, zulüm görülmesine, ticaret alanında kayba, kötü niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye delalet eder. Kimi rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek elde ettiği galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu şana, uğraşarak hasret duyduğu iyiliğe, umudunu kestikten sonra özlediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada baba anneyi aldatması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada baba anneyi aldatması
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba anneyi aldatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.