Ruyada baba anne gormek

Yaşar S.(26) - Konya sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en kapsamlı rüya tabirleri internet sitesi sizinki. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. ruyada baba anne gormek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Ruyada baba anne gormek, bol kazanca, sözlerin yerine getirileceğine, huzurlu kalacağına, getirili işlere, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, huzura ermeye, mutlu olmaya, karlı işler içinde bulunacağına, malın hayırlı olmasına, salih dosta, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da can sıkıcı duruma gelmeye, üzüntü duymaya, kaprisli bir tanıdığa, zorluğa düşmeye, parasal zarara yorulmaktadır. Bazen de alimler dediler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek istediği müjdeye, yenilgiden sonra hasret duyduğu haysiyete, zorlukların ardından hasret duyduğu zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu mevkiye yorulur.

"Ruyada baba anne gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor musunuz

ruyada baba anne gormek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Ruyada baba anne gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.