Rüyada baba amca

Derun P.(36) - Şanlıurfa sordu : "rüyada baba amca yorumlar mısınız? "

Rüyada baba amca, verdiği sözüne sadık kalınacağına, kendisini sevenlerle gülmeye, mutluluğa kavuşmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, cömert yöneticiye, iyi geleceğe, kolay elde edilen kazanca, rızkın temiz olmasına, içten davranan orta yaşlı kişiye, huzurlu bir hayat süreceğine, rahatlığa delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya yaşama, sırların ortaya döküleceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, kedere düşmeye, kıymet düşmesine delalettir. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu sıkıntılarının sonunda istediği daha iyi bir hayata, zahmetle elde ettiği şöhrete , cefa ile birlikte ulaştığı şerefe, ümitsizlikten sonra kavuştuğu refaha delalettir.

"Rüyada baba amca" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada baba amca
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba amca" yazısı izinsiz kopyalanamaz.