Rüyada baba aglarsa

Naif C.(29) - Manisa sordu : "Kesinlikle yazılmış en güzel rüya yorumu internet sitesi burası. rüyada baba aglarsa yorumlar mısınız? "

Rüyada baba aglarsa, hayırlı işler ile meşgul olacağına, bol gelire, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, paraya gelecek artışa, sağlıklı hayata, büyük mevkiye gelineceğine, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber almaya, mutluluğa kavuşmaya, üne kavuşulacağına, merhametli arkadaşa, isteklerin yerine geleceğine işarettir. Ender olarak da yalancı bir tanıdığa, kötü niyetli bir insan tarafından fenalık görmeye, kıymet düşmesine, korkuya başına gelmesine, kötü bir problemle yüzleşileceğine delalet eder. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya hatalarının ardından ümit ettiği servete, sıkıntı çekerek gözlediği iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu haysiyete, zorlukları aşarak istediği güce delalettir.

"Rüyada baba aglarsa" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada baba aglarsa
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba aglarsa" yazısı izinsiz kopyalanamaz.