Rüyada baba ağlamak

Hüssam Ş.(34) - Muş sordu : "Açık ara yapılmış en kullanışlı rüya internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada baba ağlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba ağlamak, sevince ermeye, sağlıklı yaşamaya, hünerli bir kimseye, emniyetli kalmaya, faydalı uğraşlara, duygusal külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, toplum yaşamında tatmine, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, güler yüzlü yaşlı akrabaya, işte mevkiye ulaşılacağına yorulur. Nadiren de kedere düşmeye, huzurunun kaçacağına, üzülmeye, sağlığın kötüleşeceğine, kötü niyetli bir yabancı tarafından zarar görmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya hatalarının ardından kavuştuğu güce, zorlanarak hak edilen daha iyi bir hayata, cefa çekerek kavuştuğu ticari kazanca, cefa ile birlikte ulaştığı ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada baba ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada baba ağlamak
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.