Rüyada baba ağladığını görmek

Nurzat H.(30) - Adana sordu : "1 gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada baba ağladığını görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada baba ağladığını görmek, iyi işler yapacağına, büyük makama ulaşılacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, güzel gelire, külfetsiz kazanılan servete, alın teriyle elde edilen servete, bol berekete, dostlarla sohbete, parasal külfeti olan kişiden uzak durmaya, isteklerin hayata geçeceğine, karmaşadan uzak olacağına delalettir. Bunlarla birlikte korkuya gerçekleşmesine, ticaret alanında kayba, saklanansırların açığa dökülmesine, kıymet yitirmeye, sıkıntıya yaşantıya delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu onura, zahmetle birlikte özlediği şana, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu zenginliğe delalet eder.

"Rüyada baba ağladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada baba ağladığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba ağladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.