Rüyada baba abi görmek

Mecit L.(32) - Çanakkale sordu : "ruyadanegormeki birkaç haftadır dikkatle inceliyorum. Dün garip bir rüya gördüm. rüyada baba abi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada baba abi görmek, şöhrete kavuşmaya, toplum yaşamında başarıya, yağmura, iyi şansa, paraya gelecek berekete, mutluluğu bulmaya, yakında öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, devlette mevkiye çıkılacağına, hayırlı arkadaşa, getirili işler yapacağına delalet eder. Kimi zaman da korkulanın olmasına, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, maddi zorluğa, huzuru yitirmeye, korktuğundan emin olmaya işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukların ardından hak edilen şana, zorlukla hak edilen feraha, bir kişiden yardım isteyerek beklediği zafere, cefa çekerek umduğu daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada baba abi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada baba abi görmek
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba abi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.