Rüyada b görmek

Nejmal R.(43) - Hatay sordu : "Paylaştıklarınızı bir kaç haftadır yakından takip ediyorum. 1 gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada b görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada b görmek, şöhrete sahip olmaya, kazanılan zenginliğe, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, iyi kısmete, gelire gelecek bolluğa, zorluk çekmeden kazanılan mala, hayali kurulan bir geleceğe, zenginliğe, feraha kavuşmaya, manevi yükü bulunan tanıdığından uzak durmaya, samimi orta yaşlı yabancıya delalettir. Olumsuz anlamda iyi hali yitirmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, kötü niyetli düşman tarafından fenalık görmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Bu yardım alarak gözlediği büyük güce, yenilgiden sonra umduğu iyi bir geleceğe, uğraş vererek hasret duyduğu temiz rızka, meşakkatle hak ettiği iyiliğe işarettir.

"Rüyada b görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada b görmek
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada b görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.