Rüyada ayn harfi

Ebru İ.(20) - Bursa sordu : "Paylaştıklarınızı birkaç aydır her gün olmasa da inceliyorum. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ayn harfi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ayn harfi, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, imrenilen bir eşe, hoşsohbet yaşlı kadına, manevi yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, sevinmeye, mutluluğu bulmaya, becerili bir kişiye, iyi talihe, isteklerin hayata geçeceğine, alın teriyle kazanılan zenginliğe, rahatlığa delalet eder. Bunlarla birlikte zulüm görmeye, fena huylu yönetici tarafından fenalık görmeye, kaprisli bir yöneticiye, ticaret alanında sıkıntıya, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlanarak elde ettiği mala, yenilgiden sonra umduğu şöhrete , zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği temiz rızka, yardım alarak gözlediği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada ayn harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ayn harfi
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de dolaylı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Tahminen bir insan ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayn harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.