Rüyada arabayla bayır aşağı inmek

Semavi Ş.(28) - İstanbul sordu : "Aradığım nerdeyse tüm rüyalar burada bulunuyor ama rüyada arabayla bayır aşağı inmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada arabayla bayır aşağı inmek, güzel şansa, cömert amire, mal varlığına gelecek berekete, sevince erişileceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, emniyetli kalmaya, mutlu zamanlara, mutluluğu bulmaya, zenginliğe, ikili ilişkilerde huzura işarettir. Ender olarak da yalancı akrabaya, sıkıntıya yaşantıya, korktuğu şeyden emin olunacağına, korkulanın olmasına, sırların meydana çıkacağına delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek umduğu beceriye, zorlukla gözlediği varlığa, zorluklara göğüs gererek ulaştığı ferahlığa, zahmetle birlikte beklediği iyiliğe işaret eder.

"Rüyada arabayla bayır aşağı inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada arabayla bayır aşağı inmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabayla bayır aşağı inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.