Rüyada arabayla aşağı inmek

Burhan Ş.(25) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada arabayla aşağı inmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada arabayla aşağı inmek, rahata, bonkör yabancıya, kuvvete, sevenleriyle muhabbete, ettiği yeminine sadık kalınacağına, imrenilen bir birlikteliğe, şöhrete ermeye, mülke gelecek artışa, paranın hayırlı olmasına, kolay kazanılan kazanca, tertemiz zenginliğe delalet eder. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların ortaya dökülmesine, kötü bir problemle yüzyüze gelineceğine, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, fena huylu düşman tarafından zarar görmeye, ticari başarısızlığa delalettir. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte hak edilen refaha, sıkıntıyla kazandığı ferahlığa, sıkıntıya düşerek beklediği ganimete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği şerefe delalettir.

"Rüyada arabayla aşağı inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada arabayla aşağı inmek
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Tahminen bir insan hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabayla aşağı inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.