Rüyada altın almak görmek almak satmak

Alaeddin N.(33) - Erzurum sordu : "Web sitenizi birkaç gündür gün aşırı okuyorum. Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde var fakat rüyada altın almak görmek almak satmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada altın almak görmek almak satmak, mutluluğa ermeye, hak edilmiş nimete, bol berekete, dostluklarında muvaffakiyete, gelire gelecek fazlalığa, emniyette yaşamaya, özlemi duyulan bir eşe, güce ermeye, sevince kavuşulacağına, hayırlı işler yapacağına, eşiyle yaşamaya yorulmaktadır. Ender olarak da çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, korktuğundan emin olunacağına, saklanansırların meydana döküleceğine, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye delalet eder. Bazen de yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek beklediği temiz rızka, zorlukları aşarak istediği paraya, uğraşlarının sonunda beklediği büyük güce, zamanla istediği hayra delalettir.

"Rüyada altın almak görmek almak satmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada altın almak görmek almak satmak
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın almak görmek almak satmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.