Rüyada aç olduğunu görmek

Imprachım C.(36) - Azerbaycan sordu : "Dün gece garip bir rüya gördüm. rüyada aç olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada aç olduğunu görmek, faydalı işler yapacağına, istenilen bir başarıya, hak edilmiş zenginliğe, taleplerin yerine geleceğine, feraha, hoşgörülü genç kadına, yetenekli bir kişiye, aydınlık yarınlara, üne kavuşmaya, güvende olmaya, sevinmeye işarettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, iş nedeniyle üzüntüye, korkulanın gerçekleşmesine, kıymet düşmesine, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıya düşerek özlediği galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu refaha, sıkıntılarının sonunda beklediği nimete, mağlubiyetten sonra hak ettiği feraha delalettir.

"Rüyada aç olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında en çok merak edilenler

rüyada aç olduğunu görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada aç olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.