Rüyada abdest

Burçak L.(20) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm. Evvelsi gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada abdest açıklayabilir misiniz? "

Rüyada abdest, dostlarla muhabbete, bonkör adama, refah dolu zamanlara, huzura ermeye, güvenli yaşamaya, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, sevince kavuşulacağına, hüner sahibi bir insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, mal varlığına gelecek fazlalığa, salih dosta delalettir. Ayrıca düşmanlıktan emin olunacağına, hilekar amire, sırların ortaya çıkmasına, korkulanın olmasına, üzüntü duymaya yorulmaktadır. Bazı rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek kazandığı ganimete, zahmetle umduğu paraya, umudunu kestikten sonra ulaştığı az olan kazancının artacağına, verdiği uğraşların sonunda istediği mevkiye delalettir.

"Rüyada abdest" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada abdest
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest" yazısı izinsiz kopyalanamaz.