Rüyada abdest alıp kuran okumak

Afig F.(32) - Belçika sordu : "rüyada abdest alıp kuran okumak yorumlar mısınız? "

Rüyada abdest alıp kuran okumak, zahmetsiz kazanılan paraya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, şana erişileceğine, ferahlığa, vefalı eşe, kazanca gelecek fazlalığa, hayırlı işler yapacağına, güzel şansa, arkadaşlarıyla sohbete, sözlerin yerine getirileceğine, sevince ermeye işarettir. Olumsuz yorum olarak iyi hali kaybetmeye, üzüntü duymaya, hilekar amire, ticari başarısızlığa, mutsuzluktan kurtulamamaya işaret eder. Bir takım rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu meşakkatle gözlediği toplu mala, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği güce, zahmet çekerek özlediği rahata, yenilgiden sonra kavuştuğu şana işaret eder.

"Rüyada abdest alıp kuran okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri konusunda merak ettikleriniz

rüyada abdest alıp kuran okumak
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alıp kuran okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.