Rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek

Umurhan H.(34) - Kırklareli sordu : "Merhaba, Yazdıklarınızı uzun zamandır dikkatle okuyorum. rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek, sağlığını kazanmaya, güzel şansa, verdiği söze bağlı durulacağına, eli açık tanıdığa, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, işte mevkiye ulaşacağına, sevenleriyle iyi geçinmeye, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, rızkın temiz olmasına, sosyal yaşamda başarıya, iyi bir birlikteliğe işarettir. Ender olarak da üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, düşmanlığını göstermeyen kimseye, sağlığın tehlike altında olduğuna, korkuya başına gelmesine, yalancı bir akrabaya delalet eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda ulaştığı şerefe, zorlukları aşarak kazandığı refaha, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı mala, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu toplu mala yorulur.

"Rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.