Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak

Cengiz E.(41) - İstanbul sordu : "rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak, rahatlamaya, manevi külfeti bulunan akrabadan uzak durmaya, mala gelecek fazlalığa, yüksek mertebeye gelineceğine, uzun ömre, emniyette kalmaya, güzel kısmete, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, hayali kurulan bir ilişkiye, planların hayata geçeceğine işaret eder. Başka görüşlere göre de huzurunun kaçacağına, fakirliğe, ticaret nedeniyle üzüntüye, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, anlayışsız bir tanıdığa işarettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu cefa çektikten sonra elde ettiği huzura, sıkıntı sonrasında umduğu mülke, zorlukla birlikte hasret duyduğu mutluluğa, hatalarının ardından özlediği zafere yorulur.

"Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.