Rüyada abdest alınması

Özkemal P.(25) - Ankara sordu : "Merhaba, Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada abdest alınması yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada abdest alınması, finansal külfeti bulunan kimseden kendini kurtarmaya, emniyetli yaşamaya, gelirin verimli olmasına, güzel işlere, iyi zamanlara, eşiyle gülmeye, verdiği sözünü tutacağına, uzun ömre, içten davranan yaşlı kadına, şöhrete erişileceğine, becerili bir kişiye yorulur. Bunlarla birlikte iş nedeniyle geçim zorluğuna, korkulanın gerçekleşmesine, değer kaybetmeye, huzurunun kaçacağına, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine delalet eder. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlanarak özlediği itibara, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği şerefe, başarısızlıktan sonra gözlediği huzura, uğraşlarının sonunda beklediği müjdeye delalettir.

"Rüyada abdest alınması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada abdest alınması
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüya görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alınması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.