Rüyada abdest alınan yeri görmek

Kemal H.(36) - Kocaeli sordu : "İyi günler. rüyada abdest alınan yeri görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alınan yeri görmek, bol kazanca, dostluklarında başarıya, bonkör kadına, işte mertebeye ulaşılacağına, iyi zamanlara, yakın zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, maddi yükü olan birinden uzaklaşılacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, iyi talihe, sağlığını kazanmaya, sevince kavuşmaya delalettir. Bunlarla birlikte düşmanlıktan emin olmaya, üzüntüden sıyrılamamaya, cahil bir insana, fenalık görülmesine, iyi hali kaybetmeye delalettir. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla kavuştuğu zenginliğe, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu kazanca, sıkıntıları aşarak kavuştuğu nimete, başarısızlıktan sonra hak ettiği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada abdest alınan yeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada abdest alınan yeri görmek
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alınan yeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.