Ruyada abdest alinan yer

Esmer F.(41) - İstanbul sordu : "Tabirlerinizi epeydir sıklıkla takip ediyorum. Bugün tuhaf bir rüya gördüm. ruyada abdest alinan yer yorumlar mısınız? "

Ruyada abdest alinan yer, ilişkisinin yolunda olduğuna, zengin kimseye, hayali kurulan bir ilişkiye, görgülü genç kadına, emniyette yaşamaya, mutlu olmaya, uzun ömre, elinden her iş gelen bir kimseye, arkadaşlarıyla birlikte gülmeye, sevineceğine, sözüne sadık olunacağına yorulmaktadır. Nadiren de saklanansırların meydana dökülmesine, sıkıntıya yaşama, hoşnutsuz duruma gelmeye, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, iyi hali kaybetmeye yorulmaktadır. Bazen de ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya zamanla hak ettiği başarıya, zorlanarak kavuştuğu büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu haysiyete, zorlukla gözlediği zafere işaret eder.

"Ruyada abdest alinan yer" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bilinmeyenler

ruyada abdest alinan yer
  • Rüyaların kılavuz olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Ruyada abdest alinan yer" yazısı izinsiz kopyalanamaz.