Rüyada abdest aldırmak

Melek P.(26) - Adana sordu : "rüyada abdest aldırmak yorumlar mısınız? "

Rüyada abdest aldırmak, huzurlu yaşayacağına, mülke gelecek bolluğa, sevince kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, şöhrete ermeye, emniyetli yaşamaya, ilişkisinin iyi olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, yeminine bağlı kalınacağına, sıcakkanlı genç adama, yağmura yorulmaktadır. Ender olarak da can sıkıcı hale gelmeye, sıkıntılı hayata, fukaralığa, eğitimsiz bir düşmana, sırların açığa çıkacağına delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya zahmet çekerek kazandığı yüksek mertebeye, verdiği uğraşların sonunda beklediği nimete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu saygınlığa, uğraşlarının sonunda hak ettiği sevince delalettir.

"Rüyada abdest aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada abdest aldırmak
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.