Rüyada abdest aldım

Serkan R.(46) - Azerbaycan sordu : "İki üç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada abdest aldım açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada abdest aldım, sevecen orta yaşlı kadına, sevince erişileceğine, ferahlamaya, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, ettiği yeminini yerine getireceğine, taleplerin yerine geleceğine, önemli kuvvet sahibi olmaya, uzun ömre, zenginliğe, dünyalığa gelecek fazlalığa, kısa sürede duyulacak memnun edici havadise delalet eder. Ayrıca sıhhatin yitirileceğine, kötü bir problemle yüzleşileceğine, korkuya başına gelmesine, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ticaret kaynaklı huzursuzluğa yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya cefa çekerek düşlediği berekete, sıkıntı çekerek elde ettiği galibiyete, zamanla düşlediği şerefe, zamanla düşlediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada abdest aldım" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili merak edilenler

rüyada abdest aldım
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta kişinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest aldım" yazısı izinsiz kopyalanamaz.