Ruyada abdest aldgni gormek

Gül S.(47) - Mardin sordu : "Aradığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ama ruyada abdest aldgni gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada abdest aldgni gormek, salih arkadaşa, huzura, temiz zenginliğe, sevince erişileceğine, paraya gelecek fazlalığa, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, tez zamanda alınacak sevindirici haber duymaya, işyerinde terfiye, emniyetli yaşamaya, iyi bir kazanca, sıkıntı çekmeden kazanılan servete yorulmaktadır. Ender olarak da fena huylu akraba eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı bir hale düşmeye, kederden kurtulamamaya, sıkıntıya hayata, korkuya başına gelmesine delalettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya başarısızlıktan sonra hasret duyduğu kazanca, sıkıntı sonrasında özlediği iyi bir geleceğe, sıkıntılarının sonunda umduğu büyük güce, zahmetle birlikte özlediği feraha işaret eder.

"Ruyada abdest aldgni gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada abdest aldgni gormek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Ruyada abdest aldgni gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.