Rüyada abdest alanı görmek

İlhan Z.(42) - Edirne sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar web sitenizde var ancak rüyada abdest alanı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alanı görmek, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, yüksek mevkiye yükseleceğine, iyi bir eşe, uzun ömre, sevince erişileceğine, iyi uğraşlara gireceğine, iyi talihe, külfetsiz elde edilen servete, rahatlığa, taleplerin yerine geleceğine, akrabalarla iyi geçinmeye yorulur. Bazen de mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, iyi hali yitirmeye, zulüm görülmesine, sağlığın bozulacağına, can sıkıcı vaziyete gelmeye delalettir. Bir takım rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mutluluğa, yardım alarak beklediği başarıya, zorlukların sonrasında özlediği feraha, cefa çektikten sonra özlediği güce işarettir.

"Rüyada abdest alanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada abdest alanı görmek
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.