Rüyada abdest alana su dökmek

Cihan Ç.(31) - Bursa sordu : "Rüya yorumlarınızı kısa bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor ancak rüyada abdest alana su dökmek açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alana su dökmek, hayırlı işler yapacağına, hayallerin yerine geleceğine, varlıklı aile ferdine, güvenli hissetmeye, içten davranan orta yaşlı kimseye, aydınlık günlere, getirili yatırım yapacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, sağlığını kazanmaya, yakın zamanda alınacak iyi havadis öğrenmeye, rahata delalettir. Bunlarla birlikte zorluğa düşmeye, huzurunun kaçacağına, hilekar düşmana, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, fena huylu bir düşman tarafından fenalık görmeye yorulmaktadır. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında istediği zafere, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği daha çok kazanca, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra hak ettiği ganimete yorulur.

"Rüyada abdest alana su dökmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada abdest alana su dökmek
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alana su dökmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.