Rüyada abdest alan kişi görmek

Ömer Ö.(44) - Aydın sordu : "Selamlar, rüyada abdest alan kişi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada abdest alan kişi görmek, varlıklı kimseye, emniyette olmaya, mutluluğa kavuşmaya, alın teriyle kazanılan ganimete, devlette makama ulaşılacağına, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, problemlerden arınmış olacağına, iyi bir geleceğe, iyi uğraşlara gireceğine, sevince kavuşmaya, aşk hayatının iyi olacağına işaret eder. Olumsuz anlamda üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine, sırların açığa çıkacağına, ticaret alanında sorunlara, istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya kaybettikten sonra gözlediği beceriye, ümitsizlikten sonra istediği ferahlığa, yenilgiden sonra hayalini kurduğu feraha, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği zenginliğe işaret eder.

"Rüyada abdest alan kişi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada abdest alan kişi görmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan kişi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.