Rüyada abdest alan kadın görmek

Albert G.(20) - Antalya sordu : "rüyada abdest alan kadın görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alan kadın görmek, tez zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, tatlı dilli orta yaşlı akrabaya, güzel talihe, sakin olacağına, kazanca gelecek bolluğa, vefakar çocuğa, düşkünlükten sıyrılmaya, servete, hünerli bir kişiye, huzur bulmaya, manevi külfeti bulunan tanıdıktan uzaklaşılacağına delalet eder. Bir diğer yoruma göre de maddi kayba, can sıkıcı bir hale düşmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna, huzuru kaybetmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, sıkıntıya düşerek ümit ettiği ganimete, meşakkatle umduğu paraya, sıkıntıyla beklediği hünere işaret eder.

"Rüyada abdest alan kadın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada abdest alan kadın görmek
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan kadın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.