Rüyada abdest alan birisini görmek

İsa I.(43) - Konya sordu : "rüyada abdest alan birisini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alan birisini görmek, emniyetli yaşamaya, paranın hayırlı olmasına, zengin kimseye, gönül ilişkilerinde mutluluğa, huzurlu yaşayacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi havadis öğrenmeye, işte mevkiye gelineceğine, yetenek sahibi bir kimseye, arzuların gerçekleşeceğine, sözlerin tutulacağına, hayırlı çocuğa delalettir. Bazen de düşmanlığını gizleyen düşmana, sırların açığa çıkmasına, rahatı kaybetmeye, sıkıntıya düşmeye, fakirliğe işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği saygınlığa, zahmetle düşlediği toplu paraya, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu rahatlığa, zahmetle hak edilen başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada abdest alan birisini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada abdest alan birisini görmek
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan birisini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.