Rüyada abdest alan birini görmek

Umut C.(20) - Konya sordu : "rüyada abdest alan birini görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada abdest alan birini görmek, kısa zamanda öğrenilecek iyi havadise, finansal külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, yüksek şansa, üne erişileceğine, mutlu zamanlara, sıcakkanlı genç yabancıya, ettiği yeminine sadık duracağına, isteklerin yerine geleceğine, eli açık akrabaya, sevince erişileceğine, hayali kurulan bir mutluluğa işaret eder. Ayrıca rahatının kaçacağına, hilekar bir akrabaya, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, ticaret alanında sıkıntıya, ticaret kaynaklı sıkıntıya yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya zorlukları aşarak hak ettiği beceriye, sıkıntıyla umduğu beceriye, cefa çektikten sonra kavuştuğu mülke, zahmetle birlikte beklediği daha iyi bir hayata delalet eder.

"Rüyada abdest alan birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada abdest alan birini görmek
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.