Rüyada abdest alan birine su dökmek

Emine U.(27) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm; Yazdıklarınızı bir süredir dikkatle inceliyorum. Bir kaç gece önce rüya gördüm. rüyada abdest alan birine su dökmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abdest alan birine su dökmek, aşk hayatının iyi olacağına, merhametli evlada, güce, yakında alınacak müjdeli haber duymaya, paraya gelecek artışa, mutluluğa, zenginliğe, şana ulaşılacağına, maddi yükü olan bir kimseden kendini kurtarmaya, sevince kavuşmaya, hayırlı işler yapacağına yorulmaktadır. Bazen de huzurunun kaçacağına, anlayışsız bir yöneticiye, rahatı yitirmeye, parasal zorluğa, mutsuzluktan sıyrılamamaya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu ganimete, bir kişiden yardım isteyerek beklediği mülke, cefa ile birlikte gözlediği berekete, uğraşlarının sonunda istediği kazanca yorulur.

"Rüyada abdest alan birine su dökmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada abdest alan birine su dökmek
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan birine su dökmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.